Publikohet “NKN” nga Skerdi dhe Samanta (VIDEO)

By

Ashtu siç edhe u paralajmërua, bashkëpunimi mes Skerdi dhe Samantës sapo u publikuar.

Kënga quhet “NKN” që nënkupton “Nuk ka më ndjenja”.

Në këngë ka punuar Skerdi dhe Big Bang ndërkaq për klipin u përkujdes produksioni nga Shqipëria Max.

Ky është dueti i parë mes këtyre dy artistëve që janë nga Shqipëria.

Dëgjojeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm