Pas mega-hitit ‘Despacito’, Luis Fonsi publikon këngën e verës (VIDEO)

By

Luis Fonsi ka publikuar këngën e tij të re në bashkëpunim me Stefflon Don.

Këngëtari i mega-hitit ‘Despacitoç’, ka bashkëpunuar me Mauricio Rengifo dhe Andres Torres për këtë projekt

Kjo këngë pason “Echame la Culpa” me Demi Lovato që ka arritur të marrë mbi 1 bilion klikime në youtube.

Ndiqeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm