Nis numërimi prapa, dueti i shumëpritur i Kidës dhe Dafinës po vjen

By

Ditë më parë u konfirmua bashkëpunimi mes Dafina Zeqirit dhe Kidës.

“Luje belin” mban titullin kënga që po sjell në bashkëpunim të dy artistet.

View this post on Instagram

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

Numërimi prapa ka nisur! Projekti muzikor do të lansohet sonte në ora 23:59 dhe të gjithë fansat po presin bashkëpunimin e tyre. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by KIDA (@kida)

Artikuj të ngjashëm