RITA ORA E RRAHUR DHE E DROGUAR?

By

Këngëtarja shqiptare nuk njihet fare në fotografitë e publikuar. Ajo duket e rrahur dhe e varur nga substancat narkotike.

Por kjo që shihni në foto nuk është fotografi e përditshmërisë por pamje të shkëputura nga filmi i ri në të cilin do të shfaqet Rita Ora.

Regjisori i filmit ‘Southpaw’, Jake Gyllenhaal i ka besur këtë rol shqiptares duke pasur parasysh sukseset e saja në muzikë por edhe paraqitjet e shumta në filmat të njohur si ‘Fifty Shades of Grey’ e ‘Fast and Furious’.

Ora do të jetë një ndër protagonistet e këtij filmi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm