Blero dhe Afrona kurorëzojnë dashurinë (VIDEO)

By

Blero dhe Afrona pas një lidhje pesë vjeçare i kanë thënë PO njëri-tjetrit në një ceremoni përallore në Shëngjin.

Gjithçka sa i përket dekorit e menduar në detaje nga ekipi i Alketa Vejsiut, në pamjet e para nga kurorëzimi, ceremonia i ngjanë ëndrrave.

Çifti janë kurorëzuar nga Nënkryetari i Komunës së Prishtinës, Selim Pacolli.

Detaje të tjera në vijim… /Prive.al

Artikuj të ngjashëm