Po ju presim: “Maison de Parfum” me aromat më të kërkuara në botë

By

“Kur nuk ke vënë parfum, nuk je i kompletuar”, thonë disa…

Definitivisht ti mbahesh mend për nga aroma dhe njerëzit shpesh të identifikojnë me erën e parfumit që vë, dhe e memorizojnë atë si pjesë të karakterit tuaj.

Nëse jeni ata njerëz që e keni të rëndësishme që prapa vetes të lini kujtime me aromë parfumi dhe t’i bëni të kthejnë kokën prapa për të ndier atë erë, atëherë tashmë edhe në Prishtinë ka një adresë ku definitivisht mund të jeni pronarët e aromave më të mira në botë.

FAQJA ZYRTARE NË INSTAGRAM: 

“Maison de Parfume”, zë vend në qendrën më të re e më luksoze “Royal Mall”, në Rrugën B në Prishtinë.

ARTIKULLI VAZHDON: 

Aroma e dashurisë: Maison de Parfum, prezanton fragrancën e historisë tragjike

Shtëpia e Parfumeve apo “Maison de Parfume”, është dyqani ka vetëm një muaj që është hapur dhe aty mund t’i gjeni markat më të njohura që janë liderë në tregun botëror. /Prive.al

Për tu njohur me markat e parfumeve që ofron Maison de Parfum, klikoni në artikullin më poshtë:

S’jeni të kompletuar pa parfum: Së shpejti parfumeria ekskluzive në Prishtinë

Artikuj të ngjashëm