Rita Ora e Bebe Rexha bashkë në shfaqjen më të madhe të botës së modës

By

Këngëtaret shqiptare me famë botërore, Rita Ora dhe Bebe Rexha do të japin së bashku një performancë në njërën nga shfaqjet më të mëdha të botës së modës.

Lajmin se do të performojnë në sfilatën e  Victoria’s Secret , të dyja e kanë konfirmuar në rrjetin social Instagram.

Pjesë tjetër e kastit performues do jenë ‘The Chainsmokers’, Halsey, Kelsea Ballerini, Shawn Mendes, The Struts.

Raportohet se Rita Ora do të prijë në këtë shfaqje.

https://www.instagram.com/p/BppCyn4nmM9/

Artikuj të ngjashëm