Sa fiton Enca nga OnlyFans?

By

Katër muaj më parë, me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, Enca njoftoi se ajo ka hapur një llogari në platformën për të rritur, “OnlyFans”.

OnlyFans është një lloj i mediave sociale, sikur Instagrami, YouTube dhe Facebook. Por për dallim prej këtyre rrjeteve sociale të cilat nuk lejojnë materiale me përmbajtje eksplicite dhe seksuale, OnlyFans i lejon të gjitha këto.

E ftuar në Prive, këngëtarja përgjigjet në “50 pyetjet”. Një nga pyetjet që ajo do të përgjigjet është se sa të ardhura nxjerr nga kjo platformë.

Ndiqni intevistën e saj sonte (e shtunë) nga ora 17:00 në Klan Kosova. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm