Rita Ora dhe Dua Lipa ‘bashkë’ në Brazil

By

Rita Ora dhe Dua Lipa po qëndrojnë në të njëjtin shtet, Brazil.

Të dyja do të performojnë sonte në Rio de Janeiro.

Ka qenë Rita fillimisht që ka shkuar direkt pas koncertit në Tiranë drejt Brazilit për t’u përgatitur dhe shijuar disa ditë.

Ajo tha përmes një postimi në Instagram se është e emocionuar për paraqitjen e sotme.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

 

Ndërkohë më pas edhe Dua Lipa njoftoi se ka udhëtuar drejt të njëjtit vend duke marr me vete edhe prindërit.

Këngëtarja poashtu tha se ndjehet e emocionuar për sonte./Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

 

Artikuj të ngjashëm