Historitë që fshihen pas emrit ENCA! (VIDEO)

By

A lidhen këngët e saj me jetën personale?

Këtë e tregon Enca përmes intervistës së saj dhënë për Prive.

Por, përveç kësaj, këngëtarja e cila ishte shumë aktive me projekte vitin e kaluar dhe së fundmi e kemi parë edhe si aktore, tregon planet e saj për të ardhmen dhe shumë gjëra të tjera interesante për veten.

Ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm