Babai i Gigi Hadid bëri të gjithë të besojnë se ajo ka sjellë në jetë beben e saj

By

Babai i Gigi Hadid, Mohamed, i ka postuar një letër të përzemërt vajzës së tij të madhe në llogarinë e tij në Instagram dhe i është dashur të sqarojë nëse vajza e tij ka lindur pasi bëri që shumë vazhduan të besonin se supermodelja e kishte mirëpritur foshnjën e saj me Zayn Malik.

Mesazhi i ëmbël i babit të modeles i drejtohej drejtpërdrejt foshnjës duke shkaktuar një mori mesazhesh që pyesnin nëse 25-vjeçarja kishte lindur, pasi data e saj e lindjes është rreth kësaj kohe.

Mesazhi i ëmbël i Mohamed shkruan:

“Përshëndetje, jam unë. Zemra ime është aq e lumtur sa mund të jetë. Unë tw uroj një kohë të lumtur. Dije që gjyshi është gjithmonë afër, unë do të bëj gjithçka, gjithçka për ty. Kur dëgjova që ishe rrugës, buzëqesha dhe fshiva një lot, qava me lot sepse e dija, zemra ime do të të përkiste gjithmonë ty”.

Mohamed Hadid pens heartfelt letter to Gigi Hadid's daughter

Sidoqoftë, ai që atëherë iu përgjigj një fansi duke pyetur nëse foshnja kishte mbërritur, duke thënë, “jo, jo akoma”.

Burimi: FM Capital

Artikuj të ngjashëm