Rita dhe Fidani e ‘Kallin per dashni’ (VIDEO)

By

Rita Haziri dhe Fidan Gashi kanë lansuar projektin e ri muzikor.

“Kalle per dashni” titullohet kënga, e cila u lansua e shoqëruar me videoklip.

Dëgjojeni të plotë duke klikuar në linkun e mëposhtëm! /Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=UgiuizcsCrs

Artikuj të ngjashëm