“Babi i përndjekur e i kërcënuar”, Yllka Kuqi ka shumë arsye për të festuar

By

Në Ditën e Çlirimit të Gjakovës, Yllka Kuqi ka shumë arsye për të festuar.

Ajo tregoi përmes një fotografie në Instagram se babai i saj ishte i përndjekur dhe i kërcënuar nga serbët, por fatmirësisht ka shpëtuar.

Me këtë rast, këngëtarja e ka ftuar babanë e saj për një dolli.

“G’zuar diten e çlirimit Gjakove ❤️ Babin e ftova une per nje dolli 🥂Kemi shume arsye per me festu sot, ndoshta me shume se ne çdo feste tjeter…Kemi mujt shume lehte mos me qene gjalle…as une e as babi…babi i perndjekun, i kercenum, n’liste per tu asgjesu nga regjimi serb…Shpetoi…Ne Rilindem…U çliruam me kete flamur 🇦🇱siq dhane jeten per te 🇦🇱shume shoke e shoqe e t’dashtun tone…Urime e Lavdi”, ka shkruar Yllka në Instagram./Prive.al

Artikuj të ngjashëm