Shkurte Gashi prezanton njeriun e shenjtë! (Foto)

By

Shkurte Gashi, është njëra nga këngëtaret që e mbron fuqishëm jetën e saj private edhe pse shpeshherë është ‘sulmuar’ nga mediat në këtë aspekt.

Të shtunën e shkuar, artistja zgjodhi Prive për të rrëfyer më shumë rreth jetës së saj personale dhe lidhjes që ka nisur.

Mirëpo, sot ajo zgjodhi të prezantoj një tjetër person të rëndësishëm, njeriun e shenjtë për të babain.

Këtë imazh, Gashi e ka shpërndarë në llogarinë e saj në Instagram ku nuk ka munguar as figura e zemrës për të reflektuar dashurinë që ka për të atin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm