Lansohet ‘Ding ding’ nga Geti dhe Luizi

By

Është lansuar bashkëpunimi i shumë paralajmëruar muzikor mes Ghetto Geasyt dhe Luiz Ejllit.

“Ding ding” titullohet kënga që solli në bashkëpunim dyshen.

Mos e humbni pa dëgjuar, por klikoni në linkun e mëposhtëm! /Prive.al

https://www.instagram.com/p/C7B6SsEIKrl/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

Artikuj të ngjashëm