Rinor Hykolli merr nën menaxhim një tjetër artist dhe bendin e tij muzikor

By

Rinor Hykolli, një menaxher i suksesshëm në industrinë e muzikës ka marrë nën ombrellën e Friends Entertainment një tjetër grup artistësh.

Sipas burimeve të Prive, bëhet fjalë për Burak Vehapin dhe Grupin Fama.

Artisti dhe bendi i tij muzikor ka kohë që bashkëpunojnë duke sjellur pranë publikut të tyre një mori këngësh shumë të dashura. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm