Fansat janë të bindur që Rihanna ka zbuluar gjininë e foshnjës që po pret në këtë detaj

By

Fotot e saj me barkun e rrumbullakosur rrugëve të New York po bëjnë xhiron e botës. Këngëtarja konfirmoi se është shtatzënë teksa shfaqej gjatë një shëtitjeje me partnerin e saj, A$AP Rocky.

Në fotot në fjalë 33-vjeçarja shihet e veshur me xhinse dhe një xhaketë rozë. E është pikërisht ngjyra rozë e xhaketës që ka ngritur dyshime se ajo po pret një vajzë.

Fansat janë të bindur se kjo nuk është një rastësi dhe besojnë se këngëtarja ka zbuluar se është në pritje të një vajze. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Rihanna🔵 (@rihannaofficlal)

Artikuj të ngjashëm