‘Ring the alarm’, kënga e re e Xhensilës!

By

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka përfunduar kënën e saj më të re. Produkti muzikor ka përfunduar dhe tashmë kanë filluar xhirimet e klipit.

Kënga është titulluar ‘Ring the alarm’ dhe në të Xhensila do të shfaqet krejtësisht ndryshe.

Ky projekt pason ‘Vespën’ e cila një vit më parë i solli shumë suksese këngëtares./Prive.al

https://instagram.com/p/3HaMhWIbPi

View this post on Instagram

#RingTheAlarm 🔜

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

View this post on Instagram

#RingTheAlarm ⏰🕐🕜🕑🕝🕒🕓🕟🔜

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

 

Artikuj të ngjashëm