Dafina sërish bjonde!

By

Këngëtarja Dafina Zeqiri e cila së fundmi ka qëndruar në Amerikë është kthyer në Kosovë.

Pas koncertit që ka mbajtur të dielën me Ledrin, i është kthyer kryeqytetit dhe salloneve të bukurisë.

Madje, ajo ka vendosur të bëj një ndryshim në flokët e saj.

Dafina pas një kohe si brune është kthyer në bjondinë dhe me flokë të gjata.

Duffy’e duket shumë seksi në imazhin që ka publikuar, ndërsa shumë shpejt do të filloj xhirimet për klipin e ri që pason ‘Shumë qejf’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm