Rina drejt martesës? Ja çfarë thotë motra

By

Një sfidë TikToku me pyetje/përgjigje mes dy personazheve duket se zbuloi shumë sa i përket raporteve mes Rinës dhe motrës së saj Rudinës.

Ato iu përgjigjën shumë pyetjeve mbi detaje personale.

Mes tjerash në një moment, u hap edhe tema e martesës e cila duket të mos jetë e largët për njërën prej tyre, Rinën.

Pyetur se cila do të martohet e para, dy vajzat patën një përgjigje të vetme.

Video e plotë më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm