Nora bashkëpunon me Erën?!

By

Nuk bëhet fjalë për duet por për një tjetër bashkëpunim.

Kënga e re e Nora Istrefit që supozohet se do të jetë një ndër hitet e para të 2016-tës do të ketë një komponent nga Era.

Lirikën e këngës Nora ia ka besuar motrës.

Kjo këngë ende e pa titull është thuajse afër finalizimit vetëm se pritet që ti realizohet edhe videoklipi.

Se si do të duket dhe çfarë do na sjellë Nora kësaj radhe mbetet të shihet.

Artikuj të ngjashëm