Kush është aktori i ri në serialin “O sa mirë”? (VIDEO)

By

Kasti i aktorëve tashmë të serialit shumë të dashur dhe të shikuar “O sa mirë” veq është i plotësuar, aktorë nga të gjitha trevat shqiptare ku secili kështu prezanton veti dhe tipare të vendit që përfaqësojnë.

Shpesh kemi parë tek kanë ftuar njerëz të famshëm si musafir të ndonjë episode special të cilët e bënin edhe me interesant ndonjë skenë nga seriali.

Kësaj radhe bëhët fjalë për një të ftuar vërtetë special, është ai kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti i cili do të luaj një pjesë të një rroli të caktuar nga regjisori.

Për më tepër ndiqeni një video publikuar nga “O sa mirë”/PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm