Modelja e njohur shqiptare sjell në jetë djalin (FOTO)

By

Lorena Haliti është bërë nënë për herë të parë.

Ajo dhe i dashuri i saj Ami, janë bërë prindër të një djali.

Lajmi u bë i ditur nga të dy pasi ndan me ndjekësit e tyre fotografi në Instagram.

Çifti nuk zbuloi detaje të tjera rreth foshnjës së porsalindur.

Ata morën urime nga emra të ndryshëm të showbizit shqiptar.

Urime!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm