Reperi që u bë i famshëm nga “Benzi” gati projektin e ri (VIDEO)

By

Mjaftoi vetëm një këngë për të kapur vëmendjen.

Reperi nga Shqipëria me nofëk Finem, arriti famë për pak kohë pasi kënga e tij “Benzi” në bashkëpunim me Solo Bester, u dëgjua shumë dhe arriti miliona klikime në Youtube.

Pas këtij projekti, çunat nënshkruan kontratë me menaxhmentin Friends Entertainmet, në krye me Rinor Hykollin.

Tani është koha për një tjetër projekt.

Finem ka lajmëruar në Instagram se një këngë e re vjen së shpejti. Ai postoi edhe një video të shkurtër në Instagram me anë të cilës na tregoi pak pamje nga klipi i ri./Prive.al

View this post on Instagram

Coming soon KOKA PREJ TIRONE #itsfinem

A post shared by FINEM (@itsfinem) on

Artikuj të ngjashëm