Rikthehet Jehona Sopi – paraqitet me “Anej” në Kënga Magjike (VIDEO)

By

Pas një kohe të gjatë pa projekte muzikore, Jehona Sopi është rikthyer.

Këngëtarja sivjet konkurron në “Kënga Magjike” me këngën me titull “Anej” të realizuar nga Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku.

Orkestrimin e ka bërë Fatjon Miftari dhe Yll Limani.

Jehona shkëlqeu në performancë e sontme dhe ju s’duhet ta humbisni nëse ende nuk e keni parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm