Çfarë ka të re në showbizin shqiptar? (VIDEO)

By

Në videon më poshtë keni mundësi të kuptoni lajme për disa nga të famshmit shqiptarë.

Çfarë ndodhi me Tean dhe Beartin, çka me Sellmën e çka me Yll Limanin?

Ndiqni videon e plotë për t’i dëgjuar detajet./Prive.al

Artikuj të ngjashëm