Ju kujtohet Bon Jovi? Ai sapo i tha Kim Kardashian atë që shumë do donin t’ia thonin!

By

Rokeri i famshëm amerikan Jon Bon Jovi, ka folur me gjuhë të ashpër për familjen Kardashian dhe në mënyrë specifike i është referuar Kim Kardashian dhe incizimit të saj me përmbajtje seksuale.

“Mendoj se është e tmerrshme që jetojmë në një botë të tillë dhe mund të ju them se asnjëherë nuk i kam shpenzuar as 60 sekonda të jetës sime që të shihja seriale si Houswives e Blah Blah e as Kardashians”, ka thënë Bon Jovi për revistën People. “Nuk ua di emrat, nuk e kam parë kurrë atë shfaqje televizive dhe nuk është për mua”, ka thënë ai.

“Çfarë do të shkruar në autobiografinë tënde? E bëra një porno dhe gjejeni çfarë? U bëra e famshme”, ka thënë ai duke iu referuar video incizimit me seks të cilën Kim Kardashian, e kishte publikuar kohë me parë me të dashurin e saj Ray J.

 

Artikuj të ngjashëm