Reperi i njohur: Fama më solli më shumë seks, se para!

By

Kur mendojmë për një reper, gjëja e parë që na shkon në mendje është se ata janë të kamur dhe muzika u ka sjellë para!

Por jo në rastin e Granit Dërgutit, i cili për kamerën e Prive, u deklarua se të qenit i famshëm i ka sjellë më shumë seks.

Reperi këtë javë, ka qenë protagonist i intervistës “60-të Sekonda”, në Prive, ku u përgjigj në disa prej pyetjeve provokative të zakonshme për rubrikën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm