Ditëlindje e veçantë: Besnik Qaka uron gruan me fjalët më të bukura

By

Kjo është ditëlindja e parë që ajo po e feston si nënë. Çifti i njohur këngëtari Besnik Qaka e gruaja e tij, Lolita, u bënë prindër të një vajze.

Ata e pagëzuan me emrin Una, ndërsa këto ditë nuk do fjalë që po kalojnë momente të bukura bashkë.

Dhe më e veçanta e kësaj dite, është se Lolita e ka ditëlindjen e urimi i Besnikut ka qenë publik.

“Të gjitha të mirat e botës për ty. Urime ditëlindjen jetë”, ka shkruar Besniku. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm