Reperi dhe modelja shqiptare bëhen sërish prindër

By

Dita e sotme ka qenë e veçantë për familjen e reperit DaGhost dhe modeles Saranda Shala.

Familja e çiftit është zgjeruar me ardhjen në jetë të fëmiut të dytë të çiftit.

DaGhost dhe Saranda janë bërë prindër të një vajze të cilën kanë vendosur ta quajnë Aria.

Atisi, i lindur tre vite më parë tashmë ka një motër dhe për këtë zgjerim të familjes, pa dyshim se ai duhet të jetë më i lumturi në këtë mes.

Image result for saranda shala

Kujtojmë se Saranda dhe Fatoni pas një lidhje të gjatë, dashurinë e kurorëzuan në vitin 2015. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm