Action Bronson bashkëpunim me një artist që performon në rrugë?!

By

Reperi shqiptar, Action Bronson në llogarinë e tij në instagram ka bërë të ditur se do të sjell një projekt të ri që do të jetë interesant.

Ai nuk do të vij vetëm e as me ndonjë artist të njohur. Bronson ka vendosur që të sjell një këngë me një këngëtar që ka dëgjuar duke bërë muzikë në rrugë.

Action ka thënë se e ka takuar në rrugë Jah Tiger dhe pas dy dite është duke bërë magji me të në studio.

Artikuj të ngjashëm