Donald Veshaj shfaqet në festën e Big Brother me ‘veshjen’ që nuk e priste njeri!

By

Kanë qarkulluar thashetheme se Donaldi nuk do të realizojë emisionin që iu dhurua nga shtëpia televizive “Big Brother” dhe për më tepër edhe se ai nuk do të jetë pjesë e programit post “Big Brother VIP”.

Sonte po zhvillohet një festë për përfundimin e një reality shoë spektakolar si ishte ky i Big Brother VIP Albania dhe Donald Veshaj jo vetëm që habiti me ardhjen e tij por edhe ‘veshjen’ që kishte zgjedhur.

Ish-banori që u rendit i dyti brenda shtëpisë u shfaq një veshjen e plotë të Spiderman dhe kjo u kuptua me disa postime në Instagram që kanë bërë të ftuarit.

Shihni më poshtë imazhet e kapura brenda festës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm