Renée në hapat e prindërve?! (VIDEO)

By

E lindur  në një familje artistësh, Renée, vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës nuk kishte se si të ishte ndryshe përpos talent në muzikë.

E hapat e parë në këtë aspekt duket se princesha e vogël vetëm se ka filluar t’i marrë në moshën 1 vjeçare.

Ka qenë vetë Roberti ai që ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale video nga një moment ku Renée shihet teksa këndon në prehërin e gjyshit.

E tezja Era ka vërejtur progresin nga distanca kur është shprehur se paraprakisht, mikrofonin Renée e ka kafshuar teksa tani duket se është në rrugë të mirë për t’u mësuar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm