Sa dallon Afrona me dhe pa grim ?! (FOTO)

By

Që prej nisjes së lidhjes me Blero Muharremin, modelja Afrona Dika është shndërruar në një prej piketave kryesore të mediave.

Çdo lëvizje e saj përbën lajm dhe si rrjedhojë, bukuroshja tregohet tejet e matur në atë që poston në rrjete sociale.

Fotot me të dashurin dhe nga përditshmëria janë ato që kryesisht bukuroshja ndan me ndjekësit e saj.

Por, modelja që spikat me bukurinë e saj shpeshherë nuk ka lënë anash pa postuar as imazhe në të cilat pa komplekse shihet pa grim.

Në listën relativisht të gjatë hyn edhe imazhi i postuar pak çaste më parë. Se si duket Afrona ju mbetet juve ta vlerësoni. /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm