Bardhi paralajmëron tri bashkëpunime, me kë janë? (FOTO)

By

Bardhi po paralajmëron tri projekte të reja madje tha se të gjitha janë bashkëpunime.

Ai postoi një foto të re në rrjete sociale për ta ndarë lajmin e mirë me fansat. Madje ai pyeti ata nëse mund ta qëllojnë me kë janë.

Dikush i tha me Gims dhe Azet dhe pati prej atyre që thanë Elvana ose 2TON.

Megjithatë ende s’u zbulua asgjë dhe ne presim ditët në vijim për ta treguar Bardhi ndonjërin emër./Prive.al

Artikuj të ngjashëm