Dafina Zeqiri iu kërkon falje fansave dhe ka një arsye

By

Dafina Zeqiri mbrëmë performoi në njërin prej klubeve më të njohura në Tiranë.

Hapësira e klubit ishte stëmbushur për ta dëgjuar këngëtaren mirëpo ajo i ‘mërziti’ pak fansat të cilët ishin aty për të.

Megjithatë, Dafina ka dhënë një arsye se pse nuk pati mundësi të qëndrojë për të bërë fotografi me shumë prej tyre.

Ajo tha se i është dashur të jetë në aeroport herët dhe ky ishte shkaku i ‘ikjes’ së saj të hershme pas përfundimit të koncertit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm