Kush është sot ky vogëlush?!

By

Me një karrierë të gjatë në film e seriale ai është familjar dhe shumë i dashur për publikun.

Kulmin e popullaritetit, e arriti falë pjesëmarrjes në serialin ‘O sa mirë’ në rolin e gjakovarit.

Fjala është për aktorin e njohur Edi Kastrati i cili tashmë duke mos qenë pjesë e serialit ‘O sa mirë’ duket se po ka pak më shumë kohë për t’u bërë nostalgjik.

Përmes rrjeteve sociale, aktori ka ndarë me ndjekësit një fotografi të fëmijërisë së tij ku shfaqet shumë më ndryshe sesa sot. /Prive.al/
edikastrtati

Artikuj të ngjashëm