Remzie Osmani publikon dy projekte brenda pak ditësh

By

Remzie Osmani këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar solli dy projekte për këtë fundvit.

Projekti i parë erdhi si bashkëpunim me të vëllanë Nexhat Osmanin dhe titullohet “Falma”.

Projekti tjetër Remzia na vjen solo më këngën “Lotët e nanës”.

Përndryshë ka javë që flitët për një bashkëpunim mes Remzisë dhe Fifit i cili pritej të publikohet në fund të këtij viti. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm