Linda Halimi arrin në Shqipëri për festivalin “Kënga Magjike” (FOTO)

By

Linda Halimi udhëtoi nga Amerika për në Shqipëri pas shumë vjetësh, për të qenë pjesë e festivalit tradicional të shqiptarëve “Kënga Magjike”.

Këngëtarja erdhi dje bashkë me vajzën e saj Kaimana dhe ka nisur që tani përgatitjet për festival.

Ajo ka disa javë që e ka konfirmuar pjesëmarrjen e saj pas një kohe të gjatë.

Linda u bë nënë muaj më parë dhe ka kohë që nuk ka sjellë projekte muzikore në gjuhën shqipe./Prive.al

Artikuj të ngjashëm