Remixi ‘Pa ty’ nga Dafina, Muma dhe Cricket është fiksimi i versës (VIDEO)

By

‘Pa ty’ quhet remixi i ri nga Cricket, Muma dhe Dafina Zeqiri.

Ky projekt muzikor i punuar nga Cricket me tekst nga Muma, është fiksimi i verës.

Dëgjojeni të plotë dhe do të pajtoheni me ne./Prive.al

Artikuj të ngjashëm