Me portrete në pikturë gjigante në mes të dhomës, Adelina Tahiri zbulon pak nga shtëpia luksoze!

By

Luks marramendës.

Adelina Tahiri, nuk ia di “skajin vetes”, siç thotë një frazë popullore sa i përket pasurisë. Këngëtarja u martua me biznesmenin maqedonas dhe po pret t’i vijë në jetë një djalë nga kjo martesë.

Dyshja ka blerë edhe një apartament rreth 400 metra katrorë në lagjen më të shtrenjtë në Maqedoni, ndërsa interieri është i mbuluar në luks.

Këngëtarja ka publikuar një copës nga shtëpia e saj, ku shfaqë një pjesë goxha interesante e në korridorin e shtëpisë, qëndron e varur një pikturë që është portreti i saj dhe i bashkëshortit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm