Tre ish-‘Përputhësit’ kalojnë mbrëmjen bashkë!

By

Shoqëri të forta po konsolidohen jashtë “Përputhen” nga ish-përputhësit.

Tre prej tyre, po kalojnë fundjavën bashkë.

Bëhet fjalë për Tean, Antonelën dhe Fatjonin. Ata janë në jug të Shqipërisë.

View this post on Instagram

A post shared by Téa (@tea.trifoni)

Natën, Tea ka postuar fotografi të Fatjonit nga ballkoni me dhomën ngjitur.

A po sjellin bashkë ndonjë projekt të ri?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm