Ku është Rovena Stefa? (FOTO)

By

Shumë projekte muzikore janë publikuar këtë verë.

Në garën e fortë për hitin e verës janë përfshirë emra të skenës nga gjitha zhanret.

Por, këtë verë s’kemi dëgjuar gjë për Rovena Stefën dhe duket se kjo është bërë me një arsye.

Këngëtarja e njohur ka goditur në shenjë me dasmat shqiptare duke kënduar kryesisht në zonën e Maqedonisë.

Rovena është ‘heshtur’ dhe duket se është brenda komfort zonës së saj me një punë të paguar mirë, e pa shumë presion.

Ndër shqiptarë të Maqedonisë, të njohur për investime marramendëse në dasma si mund të jetë ndryshe? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm