Enca zgjedh një model serb në klipin e ri?

By

Enca mbrëmë publikoi projektin e saj më të ri të titulluar ‘Rakia’.

Kënga u shoqërua me një videoklip i cili krijoi shumë bujë ende pa u publikuar mirë, kjo për shkak të skenave të nxehta dhe pjesëmarrjes së Beartit nga “Përputhen” në të.

View this post on Instagram

A post shared by ENCA (@enca)

Por, protagonist në klip ishte edhe një tjetër model.

Me një natyrë që nuk e ndjek të zakonshmen, Enca ka zgjedhur një serb për të qenë pjesë e klipit të saj.

Nuk dihet se ku i ka rënë në sy Stefan Stojanovic këngëtares por dihet sigurtë se ajo nuk ka pritur shumë për ta kontaktuar që ta ketë pjesë të klipit, krahas Beartit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm