Rekord klikimesh në pak orë, në bashkëpunimin Butrint & Tayna dhe Mozzik

By

Është lansuar tashmë bashkëpunimi i shumëpritur i Butrint Imerit, Taynës dhe Mozzik.

Kënga titullohet “Pare” dhe është e shoqëruar me videoklip.

Bashkëpunimi i të tre artistëve rezultoi të ishte shumë i suksesshëm dhe kjo u pa që në fillim. Brenda 48 orëve që nga publikimi kënga mblodhi më shumë se 2 milionë klikime në platformën Youtube. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm