Kështu duken sot aktorët hit të dikurshëm (FOTO)

By

Filmat dhe emisionet televizive nga vitet 80 dhe 90 do të mbesin në zemrat tona përherë.

E gjithë gjenerata u rrit me projekte filmike si Full House, vajzat ishin te “ngjitura” me televizorët e tyre për të dëgjuar rreth jetës së Clarissa Darling bota në mënyrë kolektive u shqetësua rreth lidhjes së Rachel dhe Ross për një dekadë të tërë.

Kanë kaluar pothuajse 40 vjet që nga vitet 80’ dhe 30 vjet nga ato të 90-ta dhe nëse sot do t’i shihnit disa prej aktorëve tuaj të preferuar të asaj kohe, me gjase nuk do të mund t’i njihnit.

Gillian Anderson (1993-2002)

Matt LeBlanc (1994-2004)

Matthew Perry (1994-2004)

David Schwimmer (1994-2004)

Jennifer Aniston (1994-2004)

Courteney Cox (1994-2004)

Lisa Kudrow (1994-2004)

Bob Saget (1987-1995)

Candace Cameron Bure (1987-1995)

Jodie Sweetin (1987-1995)

Rider Strong (1993-2000)

Jerry Seinfeld (1989-1998)

Julia Louis-Dreyfus (1989-1998)

Ian Ziering (1990-2000)

Gabrielle Carteris (1990-2000)

Kelsey Grammer (1993-2004)

Jane Leeves (1993-2004)

Melissa Joan Hart (1991-1994)

Molly Ringwald (1985)

Julia Stiles (1999)

Tina Majorino (1995)

Artikuj të ngjashëm