Nis numërimi prapa, Tuna dhe Fifi janë gati të sjellin një super bashkëpunim

By

Tuna dhe Fifi kanë gati bashkëpunimin e tyre!

Projekti muzikor tashmë është finalizuar dhe do të lansohet sonte në ora 18:00 në Youtube.

“Melaqe” mban titullin bashkëpunimi i të dyja artistëve dhe në postimin e mëposhtëm mund të shihni sekuencat e para të këngës së tyre. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)

Artikuj të ngjashëm