Reagimi i djalit të Alban Mehmetit kur pranon dhuratë është për t’u mos u humbur

By

Në ditët e sotme ku ka shumë mundësi, fëmijët nuk është se edhe i dinë vlerën lodrave dhe dhuratave tjera që marrin.

Mirëpo, e njejta nuk mund të thuhet edhe për djalin e këngëtarit Alban Mehmeti i cili duket se shijon shumë çdo dhuratë që merr.

Në një video të ndarë nga bashkëshortja e këngëtarit, Fjolla, Lurni shihet teksa reagon në mënyrë EPIKE kur hap dhuratën, një veturë ngjyrë zezë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm