Majk dhe Onat ndryshuan pamjen për këtë arsye

By

Me verën në prag, edhe artistët shqiptarë meshkuj po tentojnë të sjellin ndryshime në pamjen e tyre.

Trendi më i ri është lyerja e flokëve për këtë sezon.

E dy prej reperëvë të cilët janë transformuar në pamje duke u shndërruar në bjond janë Onat dhe Majk.

Dy djemtë e TDS-ave të dikurshëm kanë marrë një pamje të njejtë.

Ndryshimi i pamjes duket të ketë një arsye – një projekt i përbashkët i cili do të publikohet shumë shpejt. Deri atëherë, presim… /Prive.al

View this post on Instagram

never gave a F before🤷‍♂️😛🔫 VEGETA

A post shared by MAJK (@majkaveli) on

View this post on Instagram

C’SOON

A post shared by onat / babastars (@onatofficial) on

Artikuj të ngjashëm