Majki ndryshon stil

By

 

Këngëtari Majk nuk shquhet për ndryshime të mëdha në pamjen e tij ndër vite.

Kryesisht, ai mund të veçohet në dy epoka, atë si reper dhe tjetrën si këngëtar ku me mjekërr e flokë ndryshe, ai nisi edhe të investojë në pamjen e jashtme dhe veshjet.

E kur është fjala tek flokët, Majki ka ardhur ndryshe së fundmi.

Këngëtari i hitit ‘Fund’ ka rifreskuar pamjen përmes një stili flokësh të ngjajshëm me të disa futbollistëve ku anash ka të theksuara vija.

Definitivisht, edhe në këtë mënyrë ai po duket mjaft mirë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm